Drobečková navigace

Události, akce > Odkazy

OdkazyCypripedium1.jpg

Průvodce po Chřibech

Chřiby

Mapa Chříby 
GPS 49.1525197N, 17.3242789E

Turistická mapa online

Chráněná území Zlínského kraje

RUDOLF JELÍNEK a.s.

Jelínek
Majitelem a zároveň provozovatelem Lesního penzionu Bunč i Rekreačního areálu Kamínka.
RUDOLF JELÍNEK a. s. - společnost zabývající se výrobou alkoholických nápojů, zejména ovocných destilátů. Výrobky společnosti jsou známy nejen na Valašsku ve Vizovicích, kde se proslulá likérka nachází, ale i ve všech koutech České republiky a v zahraničí.
Pro přiblížení historie, tradičních výrobních postupů, ale i nejmodernějších technologií bylo vybudováno exkurzní a návštěvnické centrum Distillery Land.
Více informací o společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s. naleznete na webových stránkách www.rjelinek.cz.

Lesni penzion Bunč

Bunč
Lesní penzion BUNČ se nachází uprostřed severovýchodního hřebene Chřibů ve výšce 479 m n. m., na hranici okresů Kroměříž a Uherské Hradiště. Význam této lokality umocňuje řada dobře značených turistických cest pro pěší horské túry a cykloturistiku v celé oblasti pohoří Chřibů. V letech 2008 – 2009 byl penzion kompletně přestavěn a modernizován. Rekonstrukce plně respektovala historicky známý vzhled oblíbeného turistického místa. Nabízené služby Lesního penzionu Bunč uspokojí nyní běžného turistu, rodiny s dětmi, ale i náročného manažera.

Rekreační areál KAMÍNKA

Rekreační areál KAMÍNKA
Rekreační areál Kamínka se nachází uprostřed chřibských lesů nedaleko obce Roštín. Díky zdejší přírodě a řádně značeným stezkám a cyklotrasám je zde mnoho příležitostí k příjemnému odpočinku a zdravé nenáročné turistice. Areál je ideálním místem pro letní dětské tábory, školy v přírodě a školní výlety, sportovní a firemní kurzy a soustředění, soukromou rekreaci. V nabídce je i možnost pronájmu celého areálu i restaurace dle vašich požadavků včetně přípravy gurmánských specialit.

Chaty chalupy

Hotely a pensiony